Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 жовтня 2014 р. 20:59:58

Святині в селі Зарваниця

Святині в селі Зарваниця

Святині в селі Зарваниця

Зарваниця - величний марійський центр Західного Поділля - віками був для українського народу форпостом християнської віри і джерелом життєвої сили. Доля даної святині невіддільна від літопису краю, його людей. Під епоху веселощів або підневільного життя ішли вони завжди разом, утверджуючи моральну чистоту Божого Слова в серцях відданих християн, передаючи, як факел самопожертву, від покоління до покоління духовні та національні звичаї греко-католицької церкви.

Протягом століть з'являлися і пропадали містечка і села, в кипучих лавинах подій губилися прізвища і дати, і не гасла лише зірочка Зарваниці, її вікова популярність. Вона, як неопалима купина, відроджувала з руїн, оновлювалась, захищаючи найбільш важливу коштовність - чудотворну ікону Матері Божої під епоху лихоліття і в хвилі веселощів закривала власним омофором бажаючі душі далеких праотців і сьогоднішніх поколінь, несли і несуть через її ласки і щедроти власні молитви і душевність. І отак буде постійно, бо постійна Зарваниця як церковний центр і свята земля на милій подільській землі.

https://www.youtube.com/embed/TCvSGp7_Ir4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святині в селі Зарваниця :: Сподобалось396


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 76# Klas

Ой як гарно там в Зарваниці. Спасибі що нагадали. 76# Klas
Коментарій

Від користувача 20# Klaus

Благодатна земля. 20# Klaus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×