Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 жовтня 2014 р. 22:30:22

Святий Яків Алфеєв

Святий Яків Алфеєв

Святий Яків Алфеєв

Церковним історикам і тлумачам Священного Писання важко вивчити життєвий шлях Якова Алфеєва, тяк як посеред 12-ти Апостолів були ще Яків Заведей - брат Апостола Іоанна Богослова, і Яків - брат Господній, Апостол з числа 70-ти вихованців, перший єпископ Єрусалиму, іменований Яків Молотший. Негараздами у деяких творців в минулому сприяло і та подія, що Яків Алфеєв ще час від часу іменувався Яків Молодший. Тому Вашому інтересу ми рекомендуємо традиційну версію літопису життя Апостола Якова Алфеєва.

Святий апостол Яків Алфеєв походив з галилейского міста Капернаум. Він був нащадком Алфея і братом Апостола Матфея, який до власної зустрічі з Христом був митарем. Митарями в ті далекі епохи іменували складальників податей для римської імперії. Це була дохідна і високооплачувана служба, та ізраїльтяни терпіти не могли і ненавиділи митарів, іменуючи їх зрадниками і злодіями, що оббирають власний народ. Церковний переказ розповідає, що Яків, як і його брат, також працював митарем. Біблія не відає, як Яків в перший раз зіткнувся з Христом, можна допустити, що його привів до Ісуса брат, про навернення якого є згадка в Євангелії.

Посеред Апостолів Бога були митарі - образ для нашого осмислювання Божої любові, яка звернена до будь-якої людини і до будь-якої в тому числі і самої падшої особи що здатна отримати Божу благодать.

https://www.youtube.com/embed/3lDy1q8JmcI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий Яків Алфеєв :: Сподобалось316


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 53# Podiji

Божа любов до людей найвеличніше диво. 53# Podiji
Коментарій

Від користувача 52# Podor

Боженьку милий не гнівайся на нас. Прости наші гріхи всемилостивий. 52# Podor
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×