Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 січня 2015 р. 21:38:46

26 січня також згадуємо про святу Тамару Велику.

26 січня також згадуємо про святу Тамару Велику.

26 січня також згадуємо про святу Тамару Велику.

Свята Тамара народилася в 1166 році і місті Тифліс ( сучасний Тбілісі) в царській родині династії Багратіоні. З дванадцяти років вона правила разом з своїм батьком а в віці 24 років стала самостійно правити Грузією, після смерті батька. Не дивлячись на те що на престол вона зійшла дуже молодою правила вона мудро і розважливо, не дарма час її правління називають Золотою епохою . Крім мудрості вона відзначалася неабиякою набожністю адже сприяла розповсюдженню християнства , будувала церкви та монастирі. Одразу по обряді коронації вона скликала до себе Собор єпископів яких закликала бути набожними та не зловживати своїми посадами.
За 8 років до смерті управитель султанату запропонував їй відмовитися від християнства і перейти на іслам та Тамара відмовила йому.
Закінчила вона своє життя в монастирі у Вардзіа 1 1213 році. Відразу після її смерті її зачислили до лику святих.

https://www.youtube.com/embed/wmWE9_4FAgQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 26 січня також згадуємо про святу Тамару Велику. :: Сподобалось330


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 40# Fant

Дуже повчально діяла ця свята. Скільки було зроблено для віри Християнчької. 40# Fant
Коментарій

Від користувача 51# Glop

Святий дух завжди перебуває на святих. 51# Glop
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×