Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 березня 2015 р. 22:08:24

14 березня згадуємо священномученицю Євдокію

14 березня згадуємо священномученицю Євдокію

14 березня згадуємо священномученицю Євдокію

Євдокія сама була самарянкою і походила із міста Іліополя. Довгий час ця жінка була поганської віри та вела дуже гріховний спосіб життя, та якось серед ночі вон почула за стіною молитви християнина і її вже затвердівше серце розтануло. Вона вмить зрозуміла, що живе зовсім неправильно а гріхи камінням лежать на її серці.
Зранку вона дуже сильно забажала побачити цю людину і вийшла на зустріч з ним. Цим чоловіком був старець на ім’я Герман який якраз вертався з паломництва по землях святих до монастиря свого. Вони довго розмовляли, а під час цього Герман двав їй настанови і розповідав їй про віру християнську. Євдокія наче прозріла і попросивши монаха прийти до неї з кілька днів закрилась в кімнаті своїй де багато молилась і постила.
За кілька днів монах таки прийшов, запросивши з собою пресвітера. Через певний час Євдокія була охрещена місцевим єпископом Феодотом.
Після цього Євдокія роздала все своє майно жебракам а сама пішла до монастиря.
Через деякий час і багато подвигів покаяння вона стала настоятелькою цього монастиря . Одного разу до монастиря прийшов молодий язичник, що обманом перетворився на молодого послушника і почав вмовляти Євдокію покинути монаше життя і повернутися до колишнього безбожного та Євдокія крикнула до нього і молодик впав замертво.
Сестри та й сама настоятелька боялись що це сприймуть за вбивство тому почали ще більше молитись до Бога щоб дав їм знак.
Уві сні до Євдокії з’явився сам Господь і сказав їй що як встане вона зараз на коліна і помолиться то воскресне юнак цей. Так і сталось, юнак воскрес та попросивши пробачення у неї прийняв хрещення після чого пішов назад у місто.
Після цього траплялося ще немало чуд і воскресінь за молитвами Євдокії, не один язичник став християнином.
Священномучениця померла через усікновення голови при правлінні жорстокого Вікентія який люто переслідував християн.

https://www.youtube.com/embed/Xfs97zs11jI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 14 березня згадуємо священномученицю Євдокію :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×