Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 червня 2015 р. 22:06:12

8 червня день спомину святого апостола із 70-ти Карпа

8 червня день спомину святого апостола із 70-ти Карпа

8 червня день спомину святого апостола із 70-ти Карпа

Праведний апостол Карп, один з сімдесяти апостолів хто був послідовником і слугою святого апостола Павла, багато працював над Євангеліє,зазнав немало усіляких напастей. Тоді поставив його Павло єпископом у Верії Тракійській. Багато проповідував на Криті, де і святий Діонісій Ареопагіт в будинку своєму прийняв, і Господа, у видінні бачив, коли просив, щоб зійшло покарання на двох грішників, і чув, як Він говорив: “Бий мене більше, готовий Я за порятунок людський знову бути розіп'ятим”. Свідчив про нього святий Діонісій так: “не робив то Пречистої і Животворящої здійснювати Таємниці, поки не бачив Божественного бачення, було йому з неба”.

Коли ж був святителем у Верії, багатьох еллінів від ідолопоклонства навернув до Христа та юдеїв осоромив, навчив вірити, що Христос, якого вони розіп'яли, є істинним Богом і Творцем всього.
Помер він від невірних іудеїв які вбили його дуже жорстоко. Мощі його вірні і богобоязливі христяни оховал там де правив він, і багато зцілень ставалося від мощей тих хворим людям.

https://www.youtube.com/embed/bWfRi_XDDTI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 8 червня день спомину святого апостола із 70-ти Карпа :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Шкода що так мало написано про нього. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 36# Hrum

Кількість чудес дуже велика. Як і чисельність мучеників Хрестових. 36# Hrum
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×