Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 вересня 2015 р. 19:50:40

25 вересня згадується священномученик Автонома.

25 вересня згадується священномученик Автонома.

25 вересня згадується священномученик Автонома.

Автоном був єпископом в Італії. Під час правління Діоклитіана та переслідувань на християн від відправляється до Віфинії.Там він багато працює,молится та приводить до віри християнської дуже багато людей.Ці всі люди формують велику християнську общину для якої Автоном зводить храм в ім'я Архистратига Михаїла.Після цього він з проповіддю іде до Лаокинії та Саврії.
Почувши про цього святого Діоклитіан наказав схопити його та на той час він вже був на Чорному морі, в місті Клавдіополь.
Після повернення Автонома до Віфинії на храм під час Літургії напали язичники які вбили Автонома після катувань і згодом облили його кровю вівтар храму.
Дияконеса Марія витягла його тіло з-під завалин та поховала його.
Вже в час правління Костянтина Великого на місці його хоронення звели храм в його честь.

https://www.youtube.com/embed/MbOmwMWPF9A

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 вересня згадується священномученик Автонома. :: Сподобалось313


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Фізичні та духовні муки це те чим ми можемо пожертвувати заради Христа що за нас мучився. Слова святого О. Піо. Таким шляхом і йшов Автоном. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×