Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 вересня 2015 р. 20:33:34

29 вересня згадується великомучениця Євфимія Всехвальна.

29 вересня згадується великомучениця Євфимія Всехвальна.

29 вересня згадується великомучениця Євфимія Всехвальна.

Постраждала вона за християнство в 304 році нашої ери в місті під назвою Халкидон.В той час правитель міста влаштував свято в честь язичницького божка Арея куди наказав привести усіх для поклоніння його ідолу.Та все ж багато не прийшли адже були християнами.Вони переховувались в одному з будинків в якому якраз прохотила Божественна Літургія.Та довго переховуватись вони не змогли-місце схову викрили,усіх було схоплено і приведено до правителя.
Він багато вмовляв та погрожував християнам що як не погодяться відректися від віри то будуть закатовані до смерти, та жодний християнин не відрікся.Побачивши серед натовпу молоду дівчину він наказав привести її до нього.Цією дівчиною якраз була Євфимія .Правитель гадав що вона через молодість відрічеться від віри.Вона стояла стійко за віру Христову..Дівчину то кидали в розпалену піч то кидали на розтерзання звірам та це ніяк не вплинуло на віру дівчини.Звірі навіть не торкалися до тіла її.Лише одна медведиця вкусила її і зявилась рана на нозі з якої почала текти кров після чого вона померла.
В той же час стався землетрус і багнато з катів повтікали.Батьки дівчини змогли забрати тіло для поховання.Мощі святої Євфимії багато раз переносились через захоплення міст та іконоборчу єресь.Якраз під час іконоборства рака з мощами святої була кинута в море.Та благочестиві християни витягнули їх з моря.В 796 році мощі знову були перенесені до Константинополя.

https://www.youtube.com/embed/FU_l1LQ85mw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 29 вересня згадується великомучениця Євфимія Всехвальна. :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×