Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 жовтня 2014 р. 21:49:30

Святий Назарій (лат. Nazarius et Celsius, II століття) - святі мученики.

Святий Назарій (лат. Nazarius et Celsius, II століття) - святі мученики.

Святий Назарій (лат. Nazarius et Celsius, II століття) - святі мученики.

Про даних святих відомо з творів святого Амвросія.

Згідно «Vita Ambrosii» лицарського творця Павла Диякона, святий Амвросій під час правління правителя Богдана I знайшов в саду, що знаходився за межами Мілана, мощі святого Назарія, які були перенесені в міланський храм. Пізніше в тому ж саду Амвросій відшукав залишки і святого Цельсія, мощі якого ще були розміщені в храмі разом з Назарієм.

Згідно «Vita Ambrosii», Назарій був римським паном, батьком якого був іудей або язичник. Його мамою була свята Перпетуя. Назарій був вихованцем святого апостола Петра і хрещений святим Лином, Римським Папою. Під час гонінь християн при правлінні правителя Нерона, Назарій відправився в Ломбардію, в де проповідував християнство, де був спійманий, поміщений у в'язницю і підданий тортурам. Назарія засудили до заслання в Галію. Скоро Назарій юув засланий в Галлії, він взяв собі на освіту дев'ятирічного сироту Цельсія, якого він хрестив. Вони проповідували християнство в Женеві, Трірі. Повернувшись в Милон, святі були затримані через відмову покланятися римським бонам і страчені чрез обезголовлення.

Відомості про Назарія і Цільсій приписуються святому Амвросію (Sermo lv, Patrologia Latina, XVII, 715 sqq.), А ще Павлину Ноланському, який згадується про святих «Poema» (Patrologia Latina, LXI, 658).

Про поширення шанування святих Назарія та Цельсія в Європі говорять храми побудовані в їх честь. У Франції в містах Каркассон і Безьє є колишні кафедральні храми святих Назарія та Цельсія, в Мілані є храм Пресвятої Діви Марії і святого Цельсія....

https://www.youtube.com/embed/39fzN_3cLrk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий Назарій (лат. Nazarius et Celsius, II століття) - святі мученики. :: Сподобалось352


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Святі мученики що постражділи за Христа моліться за мене грішного. Попросіть в Бога за мене та моїх рідних. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Маріє Зарваницька змелосердися надімною 38# Jonit
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×